Producing Adults

  • 102 min
  • Komedie, Drama
  • 17. září 2004 (Finsko, Švédsko)
trailer
6.2 / 10

Příběh

     Venla (Minna Haapkylä) pracuje jako psycholožka na klinice léčby plodnosti. Současně se snaží přesvědčit svého dlouholetého přítele Antera (Kari-Pekka Toivonen), aby s ní měl dítě. Situace se dostane až tak daleko, že Antero se tajně podrobí vasektomii, když mu Venla pohrozí rozchodem, pokud nebude chtít počít dítě. Přestože plánují svatbu, postrádá jejich vztah skutečnou intimitu. Ona se cítí podvedená a zmatená životem a on zas není čestný ve svých pocitech. Mezitím se Venla sblíží se Satu (Minttu Mustakallio), doktorkou, spolupracovnicí, a snaží se ji podpořit ve snaze o změnu politiky ohledně umožnění poskytnutí spermatu osamělým ženám nebo lesbickým párům.

      Satu se zcela zjevně zamiluje do Venly a ani Venle není Satu lhostejná. Ale nějakou dobu jí trvá, než si uvědomí, koho a co skutečně od života chce, a obě ženy musí Venlino zmatenost a nerozhodnost vydržet.

Zatímco jdou Antero a Venla společně do poradny, Satu má zlomené srdce a je natolik zničená, že těžko nachází sílu pracovat na vztahu s otravným kamarádem (Tommi Eronen) jejího bratra.

     Probere se Venla a zjistí, co od života očekává? Čeká Venlu a Satu společná budoucnost?

To zjistíte až po shlédnutí filmu…:-)

 

Obsazení & Postavy

Minna Haapkylä (Venla), Kari-Pekka Toivonen (Antero), Minttu Mustakallio (Satu), Tommi Eronen (Rönkkö), Pekka Strang (Miro), Antti Raivio (Jarmo Heiskanen), Dick Idman (Claes)…

 

Titulky k filmu

   Producing Adults (2004) - CZ titulky

Fotografie