Loving Annabelle

  • 77 min
  • Drama, Romance
  • 24. května 2007 (USA)
trailer
6.5 / 10

Příběh

     Příběh učitelky angličtiny Simone (Diane Gaidry) a její studentky se odehrává na střední soukromé katolické škole. Annabelle (Erin Kelly), rebelantská dcera senátorky, si hned po nástupu proti sobě postaví celé vedení. A je to právě Simonne, která má čas s ní mluvit a pomáhá jí najít cestu. Zpočátku se zdá, že obě postavy jsou natolik povahově rozdílné, že je téměř nemožné, aby k sobě našly cestu. Dravá a přímočará Annabelle má jasno ve své orientaci, přesně ví co chce a také si za tím jde. A citlivá a přemýšlivá Simonne, která si až příliš jasně a zodpovědně uvědomuje případné důsledky, včetně všech nepřijatelných okolností (pomineme-li stejnost pohlaví a naprosté tabu vztahu učitel-student, pak je tu ještě nezletilost Annabelle). A tak dělá vše proto, aby tento vztah udržela ve společensky přijatelné rovině.

 

Obsazení & Postavy

Diane Gaidry (Simone Bradley), Erin Kelly (Annabelle), Laura Breckenridge (Colins), Jennie Floyd (rodič), John Farley (detektiv), Markus Flanaga (Michael), Gustine Fudickar (Cat Pegrum), Ilene Graff (abatyše), Michelle Horn (Kristen), Greg Joelson (Barry), Marla Maples (Lauren), Kevin McCarthy (otec Harris), Jake Newton (zpěvák), Wendy Schaal (senátor Tillman), Josh Silberman (číšník), Karen Teliha (sestra Clair)…

 

Zajímavosti…

  • film Loving Annabelle je inspirována německou klasikou filmem Mädchen in Uniform (1931)
  • film byl natočen za tři týdny
  • Herečku Erin Kelly si režisérka Katherine Brooks vybrala náhodně v obecenstvu na divadelním představen. Herečka Diane Gaidry byla do role dosazena tři dny před začátkem natáčení.

 

Titulky k filmu

   Loving Annabelle (2006) - CZ titulky