Liz in September

  • 100 min
  • Drama, Romance
  • 1. března 2013 (Venezuela)
trailer
5.5 / 10

Příběh

     Každoročně Liz (Patricia Velasquez) slaví své narozeniny se svými lesbickými kamarádkami na karibské pláži. Tento rok by pro Liz měl být konečnou oslavou, protože je nevyléčitelně nemocná, což je skutečnost,kterou tají. Když se v resortu kde Liz s kamarádkami pobývá, objeví díky porouchanému autu Eva (Eloisa Maturen), mladá, citově zraněná vdaná žena, Liz se s kamarádkami vsadí, že ji do konce víkendu svede. Vzájemná přitažlivost, která se mezi Liz a Evou začne vyvíjet, má potenciál stát se Lizinou poslední láskou.

 

Obsazení & Postavy

Patricia Velasquez (Liz), Mimi Lazo (Dolores), Danay Garcia (Coqui), Eloisa Maturen (Eva), Arlette Torres (Any), Elba Escobar (Margot), Karina Velasquez (Yolanda), Sheila Monterola (Eulalia)…

 

Zajímavosti…

  • Hlavní představitelka Patricia Velasquez, která si ve filmu zahrála Liz, v únoru 2015 vydala svou monografii Straight Walk, kde nejen popisovala o tom jak vyrůstala v chudobě ve Venezuele, ale i o tom, jak si díky vztahu s herečkou Sandrou Bernhard uvědomila, že je lesba. Byla tak první latinsko-americkou supermodelkou na světě, která otevřeně přiznala že je lesba.

 

Místo natáčení

Venezuela

Fotografie