eL Databáze

...brána nejen do světa lesbických filmů

FILMY

      V naší databázi (která je stále průběžně doplňována) se máte příležitost dozvědět informace,

které vám pomohou nastínit děje klasických lesbických filmů a seriálů, ale i filmů a seriálů,

které se lesbické tématiky netýkají přímo, či se jí týkají pouze okrajově. 

Po zhlédnutí filmů se můžete s ostatními podělit o váš názor na film a připsat k příslušnému filmu komentář.

Najdete zde informace o filmových představitelkách z těchto filmů, ale nejen to.

Najdete zde i informace o známých a úspěšných  ženách s lesbickou orientací.

4.3/5 (7 hodnocení )
The Real L Word

Spojené Státy, 2010 - 2012

  • Žánr: Reality
  • Počet sérií: 3
  • Počet dílů: 27
  • Délka dílu: 55 min

Obsazení & Postavy

Whitney Mixter, Alyssa Morgan, Kacy Boccumini, Cori McGinn, Romi Klinger, Jill Sloane Goldstein, Stamie Karakasidis, Tracy Ryerson, Nikki Weiss, Sara Bettencourt ...

Příběh

Společnost Showtime se znovu vrací k lesbickým vztahům, sexualitě, ale tentokrát se zaměřuje na "opravdové" lesby i v reálném životě.


The Real L Word - 1 série (2010)
Herecké obsazení The Real L Word tvoří šest žen ve věkovém rozmezí 27 až 37 let. 
Nejmladší Whitney je umělkyně ve speciálních efektech, která neustále hledá lásku, ale vždy končí v průšvihu. Další je Tracy, pracující u filmu, která zrovna prošla k nemalému zděšení své matky coming outem. Módní nadšenkyně Mikey má vždy napilno. Práce, která nejen v módě není vždycky jednoduchá, motorky na zakázku, plánování svatby se svou snoubenkou (maskérkou), to vše ji naplno zaměstnává. A jako protiklad, Jill je typ "holky od vedle", za kterou se otočí každý chlap. Charakter Rose je inspirován postavou Papi z The L Word. Rose je lamačka dívčích srdcí, kterou je těžké zkrotit. A nakonec... je tu Nikki, úspěšný typ dívky "alpha A, která se vdala (za muže) nějaký čas předtím, než učinila svůj coming out v The Oprah Winfrey Show..

 

The Real L Word - 2 série (2011)
Whithey je jediná, která se z původního obsazení vrací i do druhé série. Další známou tváří je však i Romi, jedna z dívek, které se po boku Whitney v první sérii objevily. Claire je rodačkou ze  St Louis a právě se přestěhovala z New Yorku do Los Angeles kde rozjíždí vlastní on-line magazín se zaměřením na lesbičky. Francine je  je mediální a obchodní manažerkou, Cori a Kacy tvoří pár, spolu jsou již pět let z toho dva roky jako manželé a jsou připraveni založit rodinu. Sajdah je LGBT aktivista, nedávno se do LA přistěhovala z Washingtonu, DC.

 

The Real L Word - 3 série (2012)
Ve třetí sezóně se podíváme nově na lesbickou scénu v New Yorku, ale zároveň i do již dobře známého prostředí LA. Můžeme sledovat již dobře známou Whitney, která jediná proplouvá touto reality již od první série. Neunikne nám ani její láska z druhé série Sara, šťastně vdaný pár Kacy a Cori, nebo z druhé série již známá Romi. Navíc se nově seznámíme se SomerAmandouKiyomi a Lauren.

williamhill bookmaker
Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill

Nepřehlédněte...