eL Databáze

...brána nejen do světa lesbických filmů

FILMY

      V naší databázi (která je stále průběžně doplňována) se máte příležitost dozvědět informace,

které vám pomohou nastínit děje klasických lesbických filmů a seriálů, ale i filmů a seriálů,

které se lesbické tématiky netýkají přímo, či se jí týkají pouze okrajově. 

Po zhlédnutí filmů se můžete s ostatními podělit o váš názor na film a připsat k příslušnému filmu komentář.

Najdete zde informace o filmových představitelkách z těchto filmů, ale nejen to.

Najdete zde i informace o známých a úspěšných  ženách s lesbickou orientací.

4.6/5 (29 hodnocení )
The Fosters

Spojené Státy, 2013 - 2016

  • Žánr: Drama | Komedie
  • Počet sérií: 4
  • Délka dílu: 60 min.
  • Scénář: Brad Bredeweg, Peter Paige
  • TV stanice: ABC Family

Obsazení & Postavy

Sherri Saum (Lena Foster), Teri Polo (Stef Foster), Jake T. Austin (Jesus Foster), Cierra Ramirez (Mariana Foster), David Sullivan (David Fressola), David Lambert (Brandon), Hayden Byerly (Jude), Maia Mitchell (Callie), Madisen Beaty (Talia), April Parker-Jones (kapitán Robertsová)...

Příběh

    Americký dramatický seriál z produkce TV stanice ABC Family se odehrává v prostředí velké multietnické rodiny v které mix pěstounských a biologických děti vychovávají dvě maminky. 

     Stef Foster (Teri Polo), policista, a její partnerka Lena Adams (Sherri Saum), řiditelka školy si vybudovaly milující rodinu v které mají své místo jak Stefin biologický syn Brandon (David Lambert), tak adoptivní dvojčata Mariana (Cierra Ramirez) a Jesus (Jake T. Austin). Jejich životy neočekávaným způsobem naruší Callie (Maia Mitchell), teenagerka s drsnou minulosti, která svůj život trávila po dětských domovech, kterou si Stef a Lena rozhodnou vzít do své péče...

    Značná část seriálu se odehrává v poklidném předměstí San Diega a v Anchor Beach Community Charter School, kde Lena pracuje a jejich děti studují.

 

 

Zajímavosti...

*  Seriál produkuje Jennifer Lopez a její produkční společnost Nuyorican Productions

*  Premiéra pilotního dílu tohoto seriálu byla stanovena na 3. června 2013

*  Druhá série měla premiéru 16. června 2014.

*  13. ledna 2015 byl seriál obnovený pro třetí sérii, která měla premiéru 8. června 2015.

*  20. června 2016 měla premiéru již čtvrtá série tohoto seriálu.

 

 

Ocenění

Teen Choice Awards (2013), GLAAD Award (2014) a Teen Choice Award (2014), Teen Choice Awards (2016)

TRAILER

Postavy...

Stefanie „Stef“ Marie Adams Fosterová (Teri Polo) – je policistka. Ona a Mike Foster, její spolupracovník v práci, jsou biologičtí rodiče Brandona, rozvedli se poté co Stef potkala Lenu a uvědomila si, že je lesba a že chce žít se Stef. Stef je milující, ale pedantská, s vášní pro svou práci a rodinu.

Lena Elizabeth Fosterová (Sherri Saum) – je manželka Stef, Brandonova nevlastní matka. Stef pracuje jeko ředitelka v místní škole. Je velmi milá a nejraději by zachránila všechny děti, kterým chybí láska a podpora.

Callie Quinn Jacob (Maia Mitchell) – je 16letá dívka, která miluje svého bratra Juda, je poslaná do nápravného centra, poté co zničí auto, aby ochránila Juda před jejich pěstounským otcem. Poté co je z centra propuštěna, přichází k Fosterům. Callie a Brandon zachraňují Juda, který se poté také připojí k rodině. Během série létají jiskry mezi ní a Brandonem. Má kamaráda/přítele Wyatta. Nemůže být adoptovaná, protože Donald není jejím otcem. Callie se navenek tváři jako tvrďačka, uvnitř se ale ukrývá citlivá duše.

Brandon Foster (David Lambert) – je 16letý syn Stef a Mika. Je velmi talentovaný, umí hrát na piáno, skládá písničky. Během první série se snaží dostat blíže ke Callie, i když se ho bojí. Nakonec si uvědomí, že Callie potřebuje více rodinu než vztah.

Jesus Foster (Jake T. Austin) – je jedno z dvojčat, které Lena a Stef adoptovali. Je mu 15 let a trpí ADHD, na které bere léky. Začne chodit s Lexi (nejlepší kamarádkou Mariany), která se musí odstěhovat do Hondurasu.

Mariana Fosterová (Cierra Ramirez) – jedno z dvojčat, které Stef a Lena adoptovali. Je velmi chytrá, populární a mluví plynule španělsky. V první sérii se snaží obnovit vztah se svojí biologickou drogově závislou matkou.

Jude Jacob Adams Foster (Hayden Byerly) – je Calliin bratr, kterého Callie a Brandon zachrání od pěstounského otce. Je to tiché dítě, po nastěhování k Fosterům se změní a začíná být více komunikativní a živý. Ve škole najde nového kamaráda Connora a Jude začíná řešit otázku ohledně jeho orientace. Jude je adoptován Lenou a Steff.

Michael „Mike“ Foster (Danny Nucci) – pracuje na policii jako Stefin partner, je to biologický otec Brandona. Během sérii je odhalen Mikův problém s alkoholem.

williamhill bookmaker
Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill

Nepřehlédněte...