elfilms forum

aneb podělte se s ostatními o to, co máte na "srdci"

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Vztahy

Vztahy mohou být jakékoli. Dobré, špatné, kamarádské, milenecké, nepřátelské... Jací byli a jsou vaši přátelé/nepřátelé, jací jsou vaši rodiče? Svěřujete se svému okolí, jací jste? Co oni na to?
Uvažujete o registraci nebo jste se registrovali? Jaké překážky vás potkaly nebo co máte ještě před sebou? Jste pro nebo proti registraci?
0 Témata 0 Odpovědi Žádné příspěvky
Může existovat kamarádství mezi dvěma lesbičkama? Může existovat kamarádství mezi mužem a ženou? Jaké máte kamarády vy? Jak to mezi sebou máte a co spolu podnikáte? Co je to vlastně kamarádství?
0 Témata 0 Odpovědi Žádné příspěvky
Všichni máme rodinu, byli jsme dětmi nebo děti máme a nebo je nemáme a žijeme prostě jen spolu. Jaké to je, když se heterosexuální rodič, sourozenec, syn nebo dcera "potkává" denně s někým, kdo to má prostě jinak? Uvažujete o dětech nebo po nich netoužíte? A co mýty, které vás v rodinném životě potkávají? Bojujete s nimi, řešíte, kdo a co si o vás myslí okolí?
1 Témata 1 Odpovědi
Poslední příspěvek: Život ve třech ???
od Ivulle
04. bře 2014 23:52
A co sex? Baví vás to? Co sex na jednu noc? Nebo upřednostňujete dlouhodobé vztahy? A nebo vám sex nic moc neříká a raději jen usínáte někomu v náručí...? ;-)
0 Témata 0 Odpovědi Žádné příspěvky

Témata v kategorii fóra: Vztahy

0 Odpovědi emo
Téma založeno 07. říj 2015 14:31 od Veronika1604
599 Zobrazení
Vygenerováno za 0.279 sekund
williamhill bookmaker
Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill

Nepřehlédněte...