eL Databáze

...brána nejen do světa lesbických filmů

FILMY

      V naší databázi (která je stále průběžně doplňována) se máte příležitost dozvědět informace,

které vám pomohou nastínit děje klasických lesbických filmů a seriálů, ale i filmů a seriálů,

které se lesbické tématiky netýkají přímo, či se jí týkají pouze okrajově. 

Po zhlédnutí filmů se můžete s ostatními podělit o váš názor na film a připsat k příslušnému filmu komentář.

Najdete zde informace o filmových představitelkách z těchto filmů, ale nejen to.

Najdete zde i informace o známých a úspěšných  ženách s lesbickou orientací.

4.1/5 (55 hodnocení )
Bloomington

Spojené Státy, 2010, 96 min.

  • Žánr: Drama | 2010
  • Režie: Fernanda Cardoso
  • Scénář: Fernanda Cardoso
  • Kamera: George Feucht
  • Hudba: Jermaine Stegall

Obsazení & Postavy

Allison McAtee (Catherine), Sarah Stouffer (Jackie), Katherine Ann McGregor (Lillian), Erika Heidewald (Sandy), Chelsea Marie Rogers (Rachel), Jim Dougherty (Professor Newberry)...

Příběh

 "Bloomington” je drama o bývalé teenagerské herečce Jackie Kirk (Sarah Stouffer), známé svojí rolí v televizní sci-fi show Neptun, kde hrála ve svých osmnácti letech.  Nyní je jí 22, odjíždí studovat na středozápad a na univerzitě daleko od Kalifornie hledá svoji nezávislost. Za poslední 4 roky je to poprvé, co je sama bez rodiny a její podpory. I když je sama dostatečně „sebevědomá“, je to i pro ni díky její herecké minulosti velmi náročné období. Jejím největším přáním je zapadnout do davu studentů a zbavit se nekonečných dotazů na hereckou minulost.  
     Jednoho dne, na studijním kurzu, potká Jackie Catherine Stark (Allison McAtee), záhadnou učitelku, čerstvou třicátnici s neblaze proslulou pověstí, s reputací „dívčího-zabijáka“. Navzdory varováním ostatních studentů Jackie neodolá Catherininýmu šarmu a dvě outsiderky sobě navzájem okamžitě vášnivě propadnou.
     Během školního roku se jejich pouto stává silnějším a víc osobním, až náhle Jackie dostane šanci zúčastnit se konkurzu na hlavní roli ve filmové verzi nově obnovené televizní show. 

     Šance pokusit se o návrat do ultra-konkurenčního a soutěživého světa show byznysu sice Jackie zpočátku spíše vyděsí, ale po delším rozmýšlení se rozhodne výzvu přijmout. Ozbrojena nově nabytou sebedůvěrou, určitým prozřením a pochopením, s využitím předchozího studia psychologie, se Jackie rozhodne vydat ze sebe vše a bojuje o získání své staré role.
 
     Nicméně její možný návrat na výsluní se sám o sobě brzy stává životní lekcí pro obě – studentku i učitelku. Catherine zjišťuje, že jejich „nedovolené“ chování, dosud spíš nepovšimnuté, přitahuje nyní nežádoucí pozornost a ohrožuje jistotu jejího zaměstnání. A pokud jde o Jackie, tak ta zjišťuje, že objevování její životní vášně a cesty podle svého, může také znamenat říci sbohem své první pravé lásce...

TRAILER

FILM

 

williamhill bookmaker
Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill

Nepřehlédněte...