Přihlásit se  \/ 
x
Registrovat  \/ 
x

eL Databáze

...brána nejen do světa lesbických filmů

FILMY

      V naší databázi (která je stále průběžně doplňována) se máte příležitost dozvědět informace,

které vám pomohou nastínit děje klasických lesbických filmů a seriálů, ale i filmů a seriálů,

které se lesbické tématiky netýkají přímo, či se jí týkají pouze okrajově. 

Po zhlédnutí filmů se můžete s ostatními podělit o váš názor na film a připsat k příslušnému filmu komentář.

Najdete zde informace o filmových představitelkách z těchto filmů, ale nejen to.

Najdete zde i informace o známých a úspěšných  ženách s lesbickou orientací.

3.0/5 (23 hodnocení )
And Then Came Lola

Spojené Státy, 2009, 71 min.

  • Žánr: 2009 | Drama | Komedie | Romance
  • Český název: A pak přišla Lola
  • Premiéra: 19.června 2009 (USA)
  • Režie: Ellen Seidler, Megan Siler
  • Scénář: Ellen Seidler, Megan Siler
  • Kamera: Jennifer Derbin
  • Hudba: Alun Davies, Guy Zerafa

Obsazení & Postavy

Ashleigh Sumner (Lola), Jill Bennett (Casey), Cathy DeBuono (Danielle), Jessica Graham (Jen), Angelyna Martinez (Meter Maid), Candy Tolentino (Alex), Linda Ignazi (Alicia), Jenoa Harlow (Speed Freak), Lisa Dewey (terapeutka)...

Příběh

Tato americká, lesbická a romantická komedie z roku 2009 je plná vtípků a postelových scén. Vyvrcholení filmu je radostné a celý film jako by pulsoval pop/rockem. Film je inspirován filmem Lola běží o život.


     Lola je talentovaná, roztržitá fotografka jen kousek od toho, aby ztratila jak práci, tak i svou lásku. Čas běží a Lola (Ashleigh Sumner) má jen jedinou šanci, jak si zachránit práci a vztah s její novou přítelkyní Casey (Jill Bennett). Musí odevzat svou práci, kterou jako obvykle nestihla dokončit včas. Musí vytvořit videohru, která se odehrává v San Franciscu, ale mapa San Fracisca je v ní falešná.
Lola má pouhé minuty na to, aby zkrotila despotickou odpočítávající starou pannu, vyhnula se dalším trablím, shrábla fotky, vyhnula se bejvalce a donesla vše ke korekci do baru, kde se má Casey sejít s perspektivní klientkou (její bejvalkou), „euro-hottie“ Danielle (Cathy DeBuono).

     S důvěrou v rychlokurz na vztah se musí Lola spoléhat na svou přítelkyni a bojovat s potencionální rivalkou. Od Embarcadera přes park Dolores do Chinatown, Lola běží, jede na kole, stopuje a flirtuje na své cestě po ulicích a zákoutích San Francisca. Čas běží. Stihne to Lola? Přijde na to vůbec?

TRAILER

FILM

 

UPOZORNÉNÍ k přidávání komentářů...

Do Vašich komentářů které chcete přidat na tyto stránky pište prosím pouze Vaše hodnocení toho konkrétního filmu ke kterému komentář přidáváte. Ohodnoťte film a podělte se o svůj názor na něj s ostatními. Do komentářů prosím nepiště žádné dotazy, jak na titulky či odkazy na stažení. K tomuto zde komentáře neslouží a tak si i redakce elfilms.cz vyhrazuje právo takové komentáře neuveřejňovat. K případnym dotazům využívejte prosím eLfórum a jeho příslušné kategorie. Děkujeme.

Napsat hodnocení

Hodnotíte jako host. Volitelně se můžete níže přihlásit.

williamhill bookmaker
Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill

Nepřehlédněte...