Jak přidat ke svému účtu "avatar" (profilový obrázek)?

 

icon-gravatar

K zobrazení "avataru" (profilového obrázku) u Vašeho účtu na elfilms.cz, díky kterému se u Vašich příspěvků na fóru ale i u Vašich komentářů na jednotlivých stránkách bude zobrazovat Váš obrázek je používána Gravatar ikona.

 

 

 

Gravatar ikona

www.gravatar.com je služba poskytující Globally Recognize Avatar. Globálně poznatelný avatar (profilový obrázek). Na uvedeném serveru si zaregistrujete svoji e-mailovou adresu (což je Vaše unikatní identifikace v netu, neboť by neměly existovat dvě stejné mejlové adresy) a nahrajete si k tomuto účtu svůj 80x80px velký obrázek. Na Váš zadaný e-mail Vám přijde aktivační link, kterým potvrdíte svou registraci a pak můžete svůj avatar používat.

Projeví se to tak, že se Váš avatar (profilový obrázek) objeví vedle Vašeho komentáře na každém serveru, který tuto službu podporuje. A to vše jen díky tomu, že při registraci zadáte svůj e-mail na který jste si gravatara zaregistrovali (v opačném případě při registraci na gravatar.com zadáte e-mail který jste zadali při registraci na elfilms.cz).

 

gravatar

 

 

 

  • Napsala: eL.
  • Čtvrtek, 03 Říjen 2013
williamhill bookmaker
Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill

Nepřehlédněte...